24 Ağustos 2017 Perşembe

Gelir Testi Başvurusu Nasıl Nereye Yapılır?

Kraliçeden Angelina Jolie'ye şövalyelik unvanı

ingiltere kraliçesi ıı. elizabeth, buckingham sarayı, brad pitt, angelina jolie, ABD, Ünlülerin dünyası haberleri, Ünlülerin dünyası İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth, geçtiğimiz günlerde insanlığa yaptığı manevi yardımlardan dolayı Angelina Jolie'ye şövalyelik ünvanı ve

15 Ekim 2014 Çarşamba 07:28
Bu haber kez okundu
Kraliçeden Angelina Jolie'ye şövalyelik unvanı
banner14

ingiltere kraliçesi ıı. elizabeth, buckingham sarayı, brad pitt, angelina jolie, ABD, Ünlülerin dünyası haberleri, Ünlülerin dünyası İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth, geçtiğimiz günlerde insanlığa yaptığı manevi yardımlardan dolayı Angelina Jolie'ye şövalyelik ünvanı verdi.

Şövalyelik ünvanını Buckingham Sarayı'nda Kraliçe'nin elinden alan Angelina Jolie, yoksul ülkelere ulaştırılan insani yardımlar sebebiyle bu ünvan ile onurlandırıldı. Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği Özel Temsilcisi de olan güzel yıldız, hem İngiltere'nin dış politikasına olan yüksek katkıları hem de savaş bölgelerindeki tecavüz olaylarına karşı gösterdiği mücadele sayesinde şövalyelik ile ödüllendirildi.

Fakat ABD vatandaşı olan Angelina Jolie, şövalyelik ile ödüllendirilmesine rağmen bu ünvan ile anılamayacak. Özel olarak eşi Brad Pitt ve altı çocuğu ile birlikte Kraliçe'nin davetini kabul eden Jolie için bu ödül onursal ve manevi bir sembol olacak.

    Yorumlar

banner11
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner19
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KİM KİMDİR? Tümü
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner12

banner9