17 Ağustos 2017 Perşembe

Gelir Testi Başvurusu Nasıl Nereye Yapılır?

Galatasaray'da seçim başladı!

Galatasaray Kulübü'nün seçimli olağanüstü genel kurul toplantısı başladı. Galatasaray Lisesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen genel kurulda sarı-kırmızılı camia, 98. dönem kulüp yönetimini seçecek. Sarı-kırmızılı kulübün tarihindeki 18. seçimli olağanüstü ko

26 Ekim 2014 Pazar 09:11
Bu haber kez okundu
Galatasaray'da seçim başladı!
banner14
Galatasaray Kulübü'nün seçimli olağanüstü genel kurul toplantısı başladı.

Galatasaray Lisesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen genel kurulda sarı-kırmızılı camia, 98. dönem kulüp yönetimini seçecek.

Sarı-kırmızılı kulübün tarihindeki 18. seçimli olağanüstü kongre olma özelliği taşıyan toplantıda, 8 bin 544 aktif üyeden 6 bin 814'ünün kaydı açık ve aidatlarını yatırmış durumda olduğu, kulüp çalışanı olan üyelerin oy kullanamaması nedeniyle bu rakamın 6 bin 736'ya indiği bildirildi.

Genel kurulun başlangıcı öncesinde başkan adayları Alp Yalman ve Duygun Yarsuvat, ekiplerinde yer alan yönetici adaylarıyla birlikte lise bahçesinde toplanırlarken, birbirlerine başarı dileklerini ilettiler.  

Öte yandan, genel kurul divanı oluşturuldu ve başkanlığına İrfan Aktar seçildi.

Galatasaray Kulübü'nün seçimli olağanüstü genel kurul toplantısında oy verme işlemine geçildi.

Galatasaray Lisesi'nde gerçekleştirilen kongrede, üyelerin oylarını kullanabilmesi için 15 sandık kurulurken, sarı-kırmızılı kulüpte 3,5 yıldır başkanlık görevini sürdüren ve bu kez aday olmayan Ünal Aysal'ın ardından yeni başkan olabilmek için Alp Yalman ile Duygun Yarsuvat'ın yarışı da başlamış oldu.

Oy kullanma işlemi öncesi başkan adayları Alp Yalman ile Duygun Yarsuvat, üyelere hitap etme haklarını kullanmayacaklarını genel kurul divanına bildirdiler.

Toplam 6 bin 736 üyenin oy kullanma hakkına sahip olduğu genel kurulda, Alp Yalman'ı desteklemek için "sarı", Duygun Yarsuvat'ı desteklemek için de "kırmızı" renkli oy pusulaları kullanılacak. Üyeler, saat 15.00'e kadar oylarını verebilecek.

Yeni dönemde başkanlığa talip olan iki ismin yönetim kurulu aday listeleri şöyle:

Alp Yalman

Asil: M. Taner Aşkın, A. Nasuhi Sezgin, Işın Çelebi, Levent Nazifoğlu, Mehmet Dedeoğlu, Alper Narman, Aydın Yardım, Abdullah Kavukçu, Dikran Gülmezgil, Erdal Aslan.

Yedek: Mehmet Altıoklar, Levent Karadeniz, Can Natan, Erdem Keçeci, Erol Türk.

Duygun Yarsuvat 

Asil: Hamdi Yasaman, Dursun Aydın Özbek, Mehmet İpekdokuyan, Abdurrahim Albayrak, Mehmet Can Topsakal, Cem Kınay, İsmail Sarıkaya, Mete İkiz, Ahmet Tunç Akan, Ebru Köksal.

Yedek: Ceyda Gürcan, H. Murat Atay, H. Ural Aküzüm, Ali Yüce, S. Arda Üçer.
Tüm Puan Durumu Fikstürü İndir |Online FikstürTüm Fikstür|
banner18

    Yorumlar

banner11
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner19
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KİM KİMDİR? Tümü
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner12

banner9