26 Eylül 2017 Salı

Gelir Testi Başvurusu Nasıl Nereye Yapılır?

Memurların fazla mesai ücreti için çalışma yapılacak mesai ücretleri ödenecek mi ?

Çalışma ve sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 666 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kamu çalışanlarının getirilen fazla mesai ücretlerindeki sınırlamaların kaldırılması ve ek ödemelerin geri verilmesi için talimat verdi. mesai ücretleri,mesai ücretleri 2013,mesai ücretlerinde son durum,mesai ücretleri anayasa mahkemesi,maliye bakanlığı mesai ücretleri,adalet bakanlığı mesai ücretleri, fazla mesai ücretleri,mesai ücretleri ödenecek mi ?

28 Şubat 2013 Perşembe 18:02
Bu haber 745 kez okundu
Memurların fazla mesai ücreti için çalışma yapılacak mesai ücretleri ödenecek mi ?
banner14
 Çalışma ve sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 666 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kamu çalışanlarının getirilen fazla mesai ücretlerindeki sınırlamaların kaldırılması ve ek ödemelerin geri verilmesi için talimat verdi. mesai ücretleri,mesai ücretleri 2013,mesai ücretlerinde son durum,mesai ücretleri anayasa mahkemesi,maliye bakanlığı mesai ücretleri,adalet bakanlığı mesai ücretleri, fazla mesai ücretleri,mesai ücretleri ödenecek mi ?

Kamu çalışanlarının 666 Sayılı Kanun KHK ile ellerinden alınan haklarının geri verilmesi için İstanbul 'dan Ankara'ya yürüme eylemi yapan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan'ın talepleri, Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu tarafından Çalışma ve Sosyal  Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'e iletildi.

Kamu çalışanlarının mali haklarını düzenleyen 666 Sayılı KHK ile kamu çalışanlarının ellerinden alınan fazla mesai  ücretleri , ek  ödemeleri  ve ikramiyelerinin geri verilmesi için Gündoğdu, Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Hacı Bayram Tonbul ile Çalışma ve Sosyal  Güvenlik  Bakanı Faruk Çelik, konuyu görüşmek üzere bir araya geldi. Toplantıda, Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan'ın İstanbul'dan Ankara'ya yürüyüş eylemi başlatmasının gerekçelerini tek tek anlatan Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, kararnamenin ardından kamu çalışanlarının mağdur olduğunu, ellerinden alınan hakların geri verilmesi gerektiğini söyledi.

Bakan Faruk Çelik de başta Adalet Bakanlığı, SGK, İş-Kur, Maliye Bakanlığı gibi kurumlarda ve KİT'lerde fazla mesai ücretlerinin ödenmesi, fazla mesai ücretinin ödenmesine ilişkin Bakanlar Kurulu'nca belirlenen 6 aylık süre sınırlamasının kaldırılmasıyla ilgili Maliye Bakanlığı bürokratlarıyla Devlet Personel Başkanlığı'nın ortak bir çalışma yapması talimatını verdi.

banner18

    Yorumlar

banner11
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner19
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KİM KİMDİR? Tümü
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner12

banner9