17 Ağustos 2017 Perşembe

Gelir Testi Başvurusu Nasıl Nereye Yapılır?

İşte G.Saray'ın yeni başkanı

Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda yapılan Galatasaray Spor Kulübü Olağanüstü Seçim Genel Kurul Toplantısı sonucunda Duygun Yarsuvat, Galatasaray'ın 35. Başkanı oldu. 3379 üyenin oy kullandığı seçim sonucunda Alp Yalman'ın 1566 oyuna karşı aldığı 1777 oyla Duygun Y

26 Ekim 2014 Pazar 09:12
Bu haber kez okundu
İşte G.Saray'ın yeni başkanı
banner14
Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda yapılan Galatasaray Spor Kulübü Olağanüstü Seçim Genel Kurul Toplantısı sonucunda Duygun Yarsuvat, Galatasaray'ın 35. Başkanı oldu. 3379 üyenin oy kullandığı seçim sonucunda Alp Yalman'ın 1566 oyuna karşı aldığı 1777 oyla Duygun Yarsuvat'ın Galatasaray'ın Yeni Başkanı olmaya hak kazandığı seçimin ardından, yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

YÖNETİM KURULU ÜYE LİSTESİ

Hamdi Yasaman
Dursun Aydın Özbek
Mehmet İpekdokuyan
Abdürrahim Albayrak
Mehmet Can Topsakal
Cem Kınay
İsmail Sarıkaya
Mete İkiz
Ahmet Tunç Akan
Ebru Köksal

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE LİSTESİ

Ceyda Gürcan
H.Murat Atay
H.Ural Aküzüm
Ali Yüce
S.Arda Üçer

Yapılan renk seçimine göre başkan adaylarından Alp Yalman için "sarı", Duygun Yarsuvat için ise "kırmızı" oy pusulası kullanıldı. Sandıklara göre oyların tam dökümü ise şu şekilde oluştu:

1. Sandık: 100 Kırmızı, 86 Sarı
2. Sandık: 121 Kırmızı, 108 Sarı
3. Sandık: 156 Kırmızı, 96 Sarı
4. Sandık: 115 Kırmızı, 112 Sarı
5. Sandık: 119 Kırmızı, 131 Sarı
6. Sandık: 117 Kırmızı, 92 Sarı
7. Sandık: 121 Kırmızı, 97 Sarı
8. Sandık: 107 Kırmızı, 91 Sarı
9. Sandık: 110 Kırmızı, 80 Sarı
10. Sandık: 103 Kırmızı, 96 Sarı
11. Sandık: 118 Kırmızı, 118 Sarı
12. Sandık: 118 Kırmızı, 118 Sarı
13. Sandık: 101 Kırmızı, 102 Sarı
14. Sandık: 120 Kırmızı, 120 Sarı
15. Sandık: 151 Kırmızı, 119 Sarı

Ara Toplam: 1777 Kırmızı, 1566 Sarı
Toplam Sandık Sayısı: 15
Kullanılan Toplam Oy: 3379

Yeni yönetimin mazbata töreninin 28 Ekim Salı günü yapılması bekleniyor.

Başkan Duygun Yarsuvat ve yeni Galatasaray Yönetimi'nin kurulları ise şu isimlerden oluşuyor:

Denetim Kurulu Üye Aday Listesi:

Cengiz Ergani
Asena Yılmazkaya
Kerem S.Ergün

Denetim Kurulu Yedek Üye Listesi:
Can Özatay
Cevat Genç
İlkan Koyuncu

Sicil Kurulu Üye Listesi:
Serdar Eder
Çetin Öztürk
Gürkan Eliçin
Giray Güngör
Mesut Karaarslan
Ali Tüzmen
A.Esat Tansev

Sicil Kurulu Yedek Üye Listesi:
Deniz Gün Enön
Nihal Özfırat
Ö.Faruk Dak

Disiplin Kurulu Üye Listesi:
Oğuz Evrenos
Okan Tekinşen
Cemal Burnaz
Alparslan Karagülle
Celal Emon
Can Baydarol
Kunter Akyürek

Disiplin Kurulu Yedek Üye Listesi:
Hakan Gençer
Derya Göbelek
Hamdi Barıştıran
Aytuğ Sakallıoğlu
Hakan Ünsaler ALP YALMAN'IN LİSTESİ ŞÖYLEYDİ M.Taner Aşkın
A.Nasuhi Sezgin
Işın Çelebi
Levent Nazifoğlu
Mehmet Dedeoğlu
Alper Narman
Aydın Yardım
Abdullah Kavukçu
Dikran Gülmezgil

Yedekler
Mehmet Altıoklar
Levent Karadeniz
Can Natan
Erdem Keçeci
Erol Türk Galatasaray Lisesi ’nde oy kullanma işlemi saat 10.00 ’da başladı ve 15:00'te sona erdi. Alp Yalman ve Duygun Yarsuvat'ın yarıştığı seçimde toplam 15 sandıkta oy kullanıldı ve ardından sayıma geçildi. * Başkan adayları Alp Yalman ile Duygun Yarsuvat oylarını 1 no'lu sandıkta kullandılar. Ünlü isimler oy kullandı

Galatasaray Kulübü'nün seçimli olağanüstü genel kurul  toplantısında çok sayıda ünlü isim de oy kullandı.

Galatasaray Lisesi'de gerçekleştirilen kongrede, eski Başbakanlardan  Mesut Yılmaz, Türkiye Futbol Direktörü ve A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih  Terim, sarı-kırmızılı kulübün eski başkanlarından Faruk Süren ve Mehmet Cansun,  şarkıcı Coşkun Sabah, tiyatrocu Rasim Öztekin ile oyuncu Şahan Gökbakar oylarını  verdi.

Kongreye eşi Fulya, kızları Merve ve Buse ile gelen Fatih Terim, oyunu  4 numaralı sandığa attı. Oyunu kullandıktan sonra okulun bahçesine çıkan Terim'e,  üyeler büyük ilgi gösterdi. Sarı-kırmızılı üyeler, sohbet ettikleri Terim ile  fotoğraf çektirdi.

HALDUN ÜSTÜNEL: HOŞ OLMAYAN YAKIŞTIRMALAR YAPILDI Galatasaray Kulübü, eski yönetim kurulu üyesi Haldun Üstünel de oyunu kullandı. Üstünel yaptığı açıklamada, "Oyumu kullandım. Bu seçimde Galatasaray Genel Kurulu'nun en doğru kararını vereceğine inanıyorum. Kim seçilirse seçilsin bizim başkanımız olacak. Genel Kurul, her zaman doğru kararı verir. Başkanlık makamında kim oturursa otursun teşekkürü borç bilirim. Adnan Polat, Faruk Süren şimdi de Ünal Aysal için senaryolar üretiliyor. Ben ona da teşekkür ediyorum. Hoş olmayan yakıştırmalar yapılabiliyor. Galatasaray her zaman dik duruşunu gösterecektir. Bu süreci iyi atlatacağmızı düşünüyorum. Katılım oranından memnunum. Fazla kulislere girmek istemiyorum. Herkesin kendi fikri vardır." ifadelerini kullandı. AYSAL'DAN AÇIKLAMALAR Başkanlığı bugün devrecek olan Ünal Aysal, oyunu kullandıktan sonra GSTV'ye bir açıklama yaptı. Aysal'ın ifadeleri şöyle; "Galatasaray kazansın diye oyluyoruz. İki dostumun da başarılı olacağına inanıyorum. Bu bir bayrak değişimi. Belli süreden sonra görevleri dğeişmek lazım. Ben başarılı bir seçim olacağına inanıyorum. Galatasaray'ın doğasında centilmenlik var. Bütün seçim öncesi konuşmalarda tansiyonlar yükseliyor ama sonra gerçekler başlıyor. Son derece mutluyum, bugün alınacak netice ne olursa olsun Galatasaray'ın bundan en büyük faydayı alacağını düşünüyorum. Özle hayatıma dönmem lazım.ç İş hayatıma nromal hayatıma dönmem lazım. Galatasaray'da kopamıyorsunuz bu DNA'mızda var." ABDURRAHİM ALBAYRAK OYUNU KULLANDI Galatasaray başkan adaylarından Duygun Yarsuvat ’ın listesinde bulunan Abdurrahim Albayrak oyunu kullandı. Galatasaray Lisesi'nde yapılan Galatasaray Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu'nda Abdurrahim Albayrak oyunu kullandı. Oy kullanma işleminin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Albayrak, Galatasaray için bugün buraya gelen herkese teşekkür ettiğini belirterek, “Hangi listeye oy verirse versin Galatasaray için oy verilecek. Her iki başkana da teşekkür ediyorum böyle bir durumda ellerini taşın altına koydular” dedi.
Basın mensuplarının hangi tarafın ağır bastığı ile ilgili sorusuna ise Albayrak, kırmızı listenin ağır bastığını söyledi. İHA/DHA/AA

    Yorumlar

banner11
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner19
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KİM KİMDİR? Tümü
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner12

banner9