26 Eylül 2017 Salı

Gelir Testi Başvurusu Nasıl Nereye Yapılır?

2b arazileri tapuları ne zaman verilecek 2b arazileri fiyatları 2013

2B arazilerinin tapuları verilmeye başlandı Sakarya'da, yükümlülüklerini yerine getiren 17 hak sahibine 2B arazilerinin tapuları verildi. 2b arazilerinde son durum, 2b arazilerinde son durum 2013, 2b arazilerinde son durum nedir, 2b arazilerinde son durum satışlar için hazırlıklar tamam, 2b arazilerinde son durum 2012

19 Şubat 2013 Salı 17:43
Bu haber 1475 kez okundu
2b arazileri tapuları ne zaman verilecek  2b arazileri fiyatları 2013
banner14
 

2B arazilerinin tapuları verilmeye başlandı

Sakarya'da, yükümlülüklerini yerine getiren 17 hak sahibine 2B arazilerinin tapuları verildi
2b arazilerinde son durum, 2b arazilerinde son durum 2013, 2b arazilerinde son durum nedir, 2b arazilerinde son durum satışlar için hazırlıklar tamam, 2b arazilerinde son durum 2012, 2b arazilerinde son durum ekim 2012

Yaklaşık 29 bin hektarlık 2B arazisi bulunan Sakarya'da, 51 bin 500 kişiye tapu verilmesi hedefleniyor. Vali Mustafa Büyük, vatandaşların uzun yıllardır yaşadıkları toprakların sahibi olmasından dolayı mutlu olduğunu belirtti.

Sakarya Valiliği Toplantı Salonu'nda düzenlenen törende, hak sahipleri 2B statüsündeki yerlerinin tapusuna kavuştu. Törende bir konuşma yapan Sakarya Valisi Mustafa Büyük, tapu işlemlerinde herkesin emek harcadığını, Sakarya'nın en fazla 2B arazisinin bulunduğu beşinci şehir olduğunu hatırlattı. Bu nedenle 2B konusunun pek çok vatandaşı ilgilendiren bir durum olduğunu vurgulayan Büyük, “Vatandaşlarımızın toprak sahibi olmasından dolayı mutluluk duyuyoruz. Bundan sonra vatandaşlarımız kendi toprağını işleyecek. Tapuları vermeden önce ihtilaflar halledildi. Bunun gibi sorunlar yeniden çıkabilir ancak bir çoğunu çözdük.'' dedi.

Sakarya'nın, gelişen ve kalkınan bir şehir olduğunu ifade eden Büyük, 2B arazi sorununun halledilmesiyle birlikte yeni yatırım alanları oluşacağını ve bu arazilerden daha fazla ekonomik değer elde edileceğini dile getirerek, “Bu da Sakarya'nın ekonomisine çok ciddi katkı sağlayacaktır. Her yönüyle hayırlı bir iş.'' şeklinde konuştu.

AK Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik ise binlerce vatandaşın bu anı beklediğini vurgulayarak, ''Türkiye'de ilk dağıtım törenini gerçekleştiriyoruz. Herkesin emeği var, artık köylümüz yıllardır işlediği toprağın sahibi olacak. Bu, gerçekten çok güzel bir şey.'' diye konuştu.

Kaynak: CİHAN    Yorumlar

banner11
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner19
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KİM KİMDİR? Tümü
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner12

banner9