26 Eylül 2017 Salı

Gelir Testi Başvurusu Nasıl Nereye Yapılır?

2013 - 2014 Açık Öğretim Fakültesi AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor

2013 - 2014 Açık Öğretim Fakültesi AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor - Kayıt İşlemleri ayrıntıları Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi (AÖF) İktisat ve İşletme Fakülteleri’nin 2013-2014 öğretim yılı kayıtlarının 2 Eylül’de başlayacağı duyuruldu.açıköğretim üniversite kayıtları ne zaman,üniversite sınavı kayıtları,üniversite kayıtları ne zaman başlıyor 2013,açıköğretim üniversite kayıtları,üniversite kayıtları ne zaman son,üniversite kayıtları son tarih,üniversite kayıtları için gerekli evraklar 2013,üniversite kayıtları 2013

02 Eylül 2013 Pazartesi 18:48
Bu haber 1012 kez okundu
2013 - 2014 Açık Öğretim Fakültesi AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor
banner14
 
2013 - 2014 Açık Öğretim Fakültesi AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor - Kayıt İşlemleri ayrıntıları 

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi (AÖF) İktisat ve İşletme Fakülteleri’nin 2013-2014 öğretim yılı kayıtlarının 2 Eylül’de başlayacağı duyuruldu.


Anadolu Üniversitesi’nden yapılan açıklamada, ‘Jandarma Meslek Eğitimi Önlisans programına kayıt hakkı olanların’,‘Anadolu Üniversitesi Yurtdışı Öğrenci Giriş Sınavı ile kayıt hakkı kazananların’ ve ‘Af kapsamında başvurup başvurusu kabul edilen adayların’ internet başvuru ve kayıt işlemlerinin‘İnternet başvuru’ ve ‘AÖF bürolarına kayıt’ olmak üzere iki aşamada gerçekleşeceği belirtildi.


Kayıtların 2-14 Eylül tarihleri arasında gerçekleşeceği ifade edilen açıklamada,"Adayların kayıtlarını tamamlamaları için internet başvurusununardından ‘İnternet Başvuru Belgesi’ ile birlikte Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri 2013-2014 öğretim yılı ÖSYS yeni kayıt, Jandarma Meslek Eğitimi kılavuzunda açıklanan diğer kayıt belgelerini de hazırlayarak Vakıfbank’a ödeme yaptıktan sonra illerdeki AÖF bürolarına bizzat başvurarak kayıt yaptırmaları gerekiyor.


2013 Üniversite kayıt tarihleri ne zaman, üniversite kayıtları ne zaman başlayacak. OSYM üniversite kayıt tarihlerini açıkladı

2013 Üniversite kayıt tarihleri ne zaman, üniversite kayıtları ne zaman başlayacak. Üniversite kayıt tarihleri belli olduktan sonra sabırsızlıkla 2 eylül - 6 eylül tarihlerinin gelmesi bekleniyor. 2013 Üniversite kayıt tarihlerini osym.gov.tr açıkladı.Artık herkes üzerindenki stresi attıktan sonra üniversite kayıtlarını beklemeye koyuldu.

Bu tarihler arasında kayıtlar gerçekleşecek ve son güne bırakılmaması gerekiyor. Çünkü daha öcenki senelerde üniversite kayıtları son güne kalınca çok fazka kişi mağdur kalmıştı.

2013 OSYM bu sene fırtına gibi sonuçlar ile ve yerleştirme sonuçları ile Türkiye'nin ne kadar hızlı gelişme gösterdiğini kanıtlamış oldu.

2013 yılı LYS maratonu bittikten sonra lys sonuçları dün gece 23:45 gibi bir sürpriz saat ile açıklandı. Üniversiteye yerleşip yerleşmediğini merak eden öğrenciler sabırsızlıkla osym sitesine girip kontrol ettiler.

Üniversiteye gitmeğe hak kazanan öğrenciler şimdi sabırsızlıkla kayıt tarihlerinin gelmesini bekliyor.

Bu süre zafından üniversite kayıtları için evraklar hazırlanacak. 2013 üniversite kayıtları Yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecek. Üniversitelere kayıtlar 2-6 Eylül arasında yapılacak.

Yükseköğretime sınavsız geçiş hakkı bulunan adaylarla Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) ve Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) sonuçlarına göre, 2013-ÖSYS yükseköğretim programlarına merkezi yerleştirme sonuçları, ÖSYM'nin internet sayfasından açıklandı.

2013 Üniversite kayıt tarihleri ne zaman, üniversite kayıtları ne zaman başlayacak. OSYM üniversite kayıt tarihlerini açıkladı

Adaylar sonuçları ÖSYM'nin "http://osys.osym.gov.tr" ve "https://sonuc.osym.gov.tr" adresli internet sitelerinden TC kimlik numaraları ve şifreleriyle öğrenebilecek.

    Yorumlar

banner11
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner19
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KİM KİMDİR? Tümü
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner12

banner9