23 Ağustos 2017 Çarşamba

Gelir Testi Başvurusu Nasıl Nereye Yapılır?

28 Şubat sosyal medyayı da salladı

Hayrettin Altunbaş, Ayşe Arslan, ahmet hakan, numan kurtulmuş, İnternet Medyası haberleri, İnternet Medyası Twitter'da "Bugün 28 Şubat" başlığıyla Türkiye Gündemi'ne giren süreçle ilgili ünlü ünsüz bir çok isim değerlendirmelerde bulundu. İşte o yorumlar: Numan Kurtulmu

03 Mart 2013 Pazar 20:54
Bu haber kez okundu
28 Şubat sosyal medyayı da salladı
banner14

Hayrettin Altunbaş, Ayşe Arslan, ahmet hakan, numan kurtulmuş, İnternet Medyası haberleri, İnternet Medyası Twitter'da "Bugün 28 Şubat" başlığıyla Türkiye Gündemi'ne giren süreçle ilgili ünlü ünsüz bir çok isim değerlendirmelerde bulundu. İşte o yorumlar:

Numan Kurtulmuş: "Bu bir 'had bildirme' operasyonudur. Rahmetli Ecevit'in, Kavakçı'ya sözleri tesadüf değildir: -Şu kadına haddini bildirin-"

Melih Gökçek: "Tarihin demokrasi düşmanlığı ile tescil ettiği gün...Allah milletimize bir daha bu zilleti göstermesin"

Ahmet Hakan: "Hepinizin 28 Şubat'ını kutlar, gözlerinizden öperim. Saygılar"

Hakan Şükür: "27 Mayıs, 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat; takvim yapraklarının, hatırlanmak istenmeyen tarihleri olarak zihinlere kaydoldu"

Fikri Akyüz: "Hürriyet gazetesinin arşivine girmek istedim. Arşivi 07.07.1997'den başlatmış. 28 Şubat manşetlerini görmemizi istememiş.utanmak da erdemdir"

Osman Gökçek: Bu gün 28 Şubat ; Milleti ve onun iradesini yok sayanların tarihte kara bir leke olarak hatırlanacağı gün"

Aziz Babuşçu: "28 Şubat amaçları,aktörleri ve sonuçları itibarıyla milleti bir kere daha sindirmeye yok saymaya dönük bir toplumsal mühendislik projesiydi. Milletimiz bu projeye en büyük cevabını AK Parti ile verdi"

Adem Özköse : "28 Şubat döneminin mücadele kaçkını, korkak tiplerinin bugün 28 Şubat mağduruyuz edebiyatı yapmaları ne tiksinti verici"

Meryem Betül Budak, "-Namlusu milletine çevrilmiş bir tanka selam durmayız- diyen Muhsin Yazıcıoğluna dua,dua, her daim dua. Rahmet etsin Allah'ım"

Yusuf Samet Çakır, "Darbeciler ne demişti; 'bin yıl sürecek demişlerdi'. Şimdi bin pişmanlar, Silivri'de 28 Şubat'ı yaşıyorlar. Kutlasınlar şimdi de"

Oğuz Üçüncü: "Yine o iğrenç günleri hatırladık. Kukutellalı başsavcılar, pijama ile Başbakan karşılayan patronlar, as üst unutan askerler"

Hayrettin Altunbaş, "Hâlâ o günleri özleyenlerin olduğunu görmek ne kadar acı. Allah hidayet versin."

Melike Esin: "Kimse yaşattığını yaşamadan ölmez! İlahi adalet elbette tecelli edecekti"

Mesut İnan: "Bugün 28 şubat ve lise yıllarıma gidiyorum...Katsayı engeli önüme getirilmiş ve sınıflarda dikizlenen başörtülü hocalarım"

Eda Taştan: "Bu ülkede hâlâ başörtülü olduğu için meclise alınmayan gazeteciler, derslere giremeyen öğretmen ve öğrenciler var"

Ayşe Arslan: "Başörtüsüne bedel ödemiş bir ailenin kızı olmaktan gurur duyuyorum"

Piti Piti: "28 Şubat ,ekonomiye vurulan bir darbeydi aslında. Vatandaştan çıkan paralarla zengin olanlar, size hakkımı helal etmiyorum"

    Yorumlar

banner11
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner19
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KİM KİMDİR? Tümü
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner12

banner9