24 Ağustos 2017 Perşembe

Gelir Testi Başvurusu Nasıl Nereye Yapılır?

30 STK'dan 'komplo'ya karşı açıklama

Beyaz Hareket Derneği öncülüğünde, Beyin Gücü Engelleme Derneği (BEGED), Uluslararası Gençlik Platformu, Gazeteciler Birliği Derneği ve Kasımpaşa Genç Fenerbahçeliler Derneği'nin de bulunduğu yaklaşık 30 sivil toplum kuruluşu Birlik Vakıf'ında düzenlenen toplantıda bir ar

30 Aralık 2013 Pazartesi 10:16
Bu haber kez okundu
30 STK'dan 'komplo'ya karşı açıklama
banner14

Beyaz Hareket Derneği öncülüğünde, Beyin Gücü Engelleme Derneği (BEGED), Uluslararası Gençlik Platformu, Gazeteciler Birliği Derneği ve Kasımpaşa Genç Fenerbahçeliler Derneği'nin de bulunduğu yaklaşık 30 sivil toplum kuruluşu Birlik Vakıf'ında düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Sivil toplum kuruluşları adına açıklama yapan Beyaz Hareket Derneği Başkanı Aydın İnci, gezi eylemleri sonrasında bir kolektif operasyonla daha karşı karşıya kalındığını söyledi. İnci, "17 Aralık operasyonu, gezi eylemleri gibi Türkiye Cumhuriyeti'nin büyümesine, huzuruna, istikrarına ve refahına yapılmış bir darbe girişimidir. 17 Aralık, Türkiye'nin demokrasisine, milletin vicdan ve tercihine yapılmış, milletin seçtiği Başbakana karşı girişilmiş örgütlü bir uluslararası operasyondur." ifadelerini kullandı.

Kasımpaşa Genç Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Fırat Yıldız ise, Adnan Menderes'i darağacına sürükleyen zihniyetin Başbakanı yalnızlaştırma siyasetine karşı başbakanın yanında olduklarını söyledi. Yıldız, "Bizler bu komplo içerisinde tribünlere ve tribünlerdeki siyasete hiçbir şekilde girmeyeceğiz. Başbakanımızın arkasında olacağız. Tribünlerde siyasete girince kavgalar oluyor bütün millet birbirine düşüyor." dedi.

Konuşmaların ardından sivil toplum kuruluşları temsili seçim sandığında oy kullandı.

Kaynak: CİHAN

    Yorumlar

banner11
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner19
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KİM KİMDİR? Tümü
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner12

banner9