17 Ağustos 2017 Perşembe

Gelir Testi Başvurusu Nasıl Nereye Yapılır?

Kupa'da 2. tur programı açıklandı! Güncel Spor Haberleri Son Dakika Spor Haberleri Spor Haberi

Güncel Spor Haberleri Son Dakika Spor Haberleri Spor Haberi Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. tur mücadelesinde oynanacak maçların programı belli oldu. Maçlar, 24, 25, 26 Eylül ve 1, 2, 3 Ekim tarihleri aralığında tek maç usulüne göre oynanacak.Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. tur

19 Eylül 2013 Perşembe 07:05
Bu haber kez okundu
Kupa'da 2. tur programı açıklandı! Güncel Spor Haberleri Son Dakika Spor Haberleri Spor Haberi
banner14
Güncel Spor Haberleri Son Dakika Spor Haberleri Spor Haberi Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. tur mücadelesinde oynanacak maçların programı belli oldu. Maçlar, 24, 25, 26 Eylül ve 1, 2, 3 Ekim tarihleri aralığında tek maç usulüne göre oynanacak.

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. tur mücadelesinde oynanacak maçların programı açıklandı.
     
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 2. tur karşılaşmalarının programı şöyle:
     
24 Eylül Salı:
14.00 Yeni Diyarbakırspor-Altay (Diyarbakır Atatürk)
14.00 1461 Trabzon-Beylerbeyispor (Akçaabat Fatih)
15.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Dardanelspor (Dumlupınar)
15.00 Orhangazispor-Akhisar Belediyespor (Orhangazi İlçe)
15.00 Hacettepe-Yeni Malatyaspor (Cebeci İnönü)
15.00 Körfez Futbol Kulübü-Medical Park Antalyaspor (Alparslan Türkeş)
15.00 Kartalspor-Erzincan Refahiyespor (Kartal)
18.00 Gaziantepspor-Çorum Belediyespor (Kamil Ocak)
20.30 Kardemir Karabükspor-Kocaelispor (Dr. Necmettin Şeyoğlu)
20.30 Göztepe-Altınordu (İzmir Atatürk-Seyircisiz)
     
25 Eylül Çarşamba:
13.00 Belediye Vanspor-Manisaspor (Van Atatürk)
14.00 Kahramanmaraşspor-Tosya Belediyespor (Hanefi Mahçiçek)
14.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-İskenderun Demirçelikspor (DİSKİ Spor Tesisleri)
14.00 Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor (Kazım Karabekir)
14.00 Şanlıurfaspor-Giresunspor (GAP Arena)
15.00 Sarıyer-Gençlerbirliği (Yusuf Ziya Öniş)
15.00 Turgutluspor-Kırklarelispor (Turgutlu 7 Eylül)
15.00 Tokatspor-Uşak Sportif Gençlik (Tokat Gaziosmanpaşa)
15.00 Menemen Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Menemen Şehir)
15.00 İnegölspor-Nevşehir Gençlik (İnegöl İlçe)
15.00 Bergama Belediyespor-Bugsaşspor (Bergama 14 Eylül)
15.00 Gaziosmanpaşa-Alanyaspor (Eyüp)
15.00 Derince Belediyespor-Konya Anadolu Selçuklu (Derince Belediyespor)
15.00 Bayrampaşa-Yeşil Kırşehirspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
15.00 Kızılcahamamspor-Yeşil Bursa (Kızılcahamam İlçe)
15.00 Keçiörengücü-Bandırmaspor (Aktepe)
15.00 İstanbul Güngörenspor-Tarsus İdmanyurdu (Mimar Yahya Baş)
15.00 Pendikspor-Bayburt Grup Özel İdare (Pendik)
15.00 Osmaniyespor 2011-Hatayspor (Osmaniye 7 Ocak)
15.00 Tepecikspor-Silivrispor (Tepecik Belediye)
15.00 Çankırıspor-Elazığ Belediyespor (Çankırı Atatürk)
15.00 Ankaragücü-Karaman Belediyespor (Ankara 19 Mayıs-Seyircisiz)
18.00 Boluspor-Batman Petrolspor (Bolu Atatürk)
18.00 Karşıyaka-Ofspor (İzmir Atatürk)
18:00 Kayseri Erciyesspor-Edirnespor Gençlik (Kayseri Büyükşehir Belediye Kadir Has)
20.30 Sanica Boru Elazığspor-Ankara Demirspor (Elazığ Atatürk)
20.30 Eskişehirspor-Çıksalınspor (Eskişehir Atatürk)
20:30 Fethiyespor-Kızılcabölükspor (Fethiye İlçe)

26 Eylül Perşembe:
14.00 Trabzon Akçaabat-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Akçaabat Fatih)
15:00 Arsinspor-Torku Konyaspor (Arsin İlçe)
18.00 Bucaspor-Eyüpspor (Yeni Buca)
20.30 Kayserispor-Pazarspor (Kayseri Büyükşehir Belediye Kadir Has)
     
1 Ekim Salı:
15.00 İstanbulspor-Çaykur Rizespor (Bahçelievler İl Özel İdare)
     
2 Ekim Çarşamba:
13.00 Tatvan Gençlerbirliğispor-Bozüyükspor
13:00 Kahramanmaraşspor-Ankaraspor (Hanefi Mahçiçek)
14:00 1930 Bafraspor-Adana Demirspor (Çarşamba İlçe)
14.00 Niğde Belediyespor-Mersin İdmanyurdu (Niğde 5 Şubat)
14:00 Bartınspor-Balıkesirspor (Bartın Atatürk)
15:00 Aydınspor 1923-Samsunspor (Adnan Menderes)
15:00 Gölcükspor-Orduspor (Gölcük Şehir)
15:00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gümüşhanespor (Atatürk Olimpiyat)
18:00 Denizlispor-Manavgat Evrenseki (Denizli Atatürk)
18:00 Sivasspor-Bucak Belediye Oğuzhanspor (Sivas 4 Eylül)
     
3 Ekim Perşembe:
15.00 Localtime Fatih Karagümrük-Kasımpaşa (Vefa)
     
Bu arada 2 Ekim Çarşamba günü Tatvan Gençlerbirliğispor ile Bozüyükspor takımları arasındaki maçın oynanacağı stadın daha sonra açıklanacağı bildirildi.

 

banner18

    Yorumlar

banner11
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner19
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KİM KİMDİR? Tümü
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner12

banner9