23 Ağustos 2017 Çarşamba

Gelir Testi Başvurusu Nasıl Nereye Yapılır?

Mesut Barzani'den Kobani çağrısı

Barzani,mesut barzani, Mesud Barzani, ışid baskını, kürt yönetimi, Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Suriye sınırı IKBY Başkanlığının resmi sitesinde yayımlanan açıklamasında, "IŞİD teröristlerinin, Kobani'deki kardeşlerimize ve bacılarımıza yönelik vahşi saldırısı

20 Eylül 2014 Cumartesi 08:56
Bu haber kez okundu
Mesut Barzani'den Kobani çağrısı
banner14

Barzani,mesut barzani, Mesud Barzani, ışid baskını, kürt yönetimi, Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Suriye sınırı IKBY Başkanlığının resmi sitesinde yayımlanan açıklamasında, "IŞİD teröristlerinin, Kobani'deki kardeşlerimize ve bacılarımıza yönelik vahşi saldırısı, bu terör örgütünün Kürdistan halkına nefretinin ve düşmanlığının bir sonucudur. Bu, saldırılar, bütün Kürdistan halkını, aynı zamanda şerefimizi ve izzetimizi hedef alıyor. Halkımızın varlık ve yokluk mücadelesi söz konusu" değerlendirmesinde bulundu.

bağlantıSelahattin Demirtaş'tan IŞİD çağrısı!

bağlantıPKK, Türkiye'deki gençlerden yardım istedi

Tüm Kürtlerden aralarındaki çekişme ve tartışmaları bir kenara bırakmalarını isteyen Barzani, "Hep birlikte Kobani halkının hayatını, izzetini ve şerefini koruyun. Kürdistan halkını ve toprağını savunmak, hepimizin üzerine bir vazifedir. Bu vazife diğer bütün sorumluluklardan önce gelir" diye konuştu.

bağlantıHDP'li Çelik: "IŞİD'in savaşan gücü kulak kesen Türk timcilerden oluşuyor"

Kobani ve "Rojava" (Suriye'nin kuzeyi) halkının korunması için uluslararası kamuoyunun da gerekli önlemlerin alınması noktasında sorumluluğunu yerine getirmesini dileyen Barzani, "Rojava'yı teröristlerin elinden kurtarın. IŞİD teröristleri, insanlık suçu işlemekten geri durmazlar. Bu teröristler, nerede olursa olsun vurulmalı ve yok edilmelidir" ifadelerini kullandı.

bağlantıIŞİD'den kaçan Suriyelilerin Türkiye'ye geçişine izin verildi!

En korkunç Ortaçağ işkence aletleri

banner18

    Yorumlar

banner11
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner19
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KİM KİMDİR? Tümü
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner12

banner9