24 Ağustos 2017 Perşembe

Gelir Testi Başvurusu Nasıl Nereye Yapılır?

iPhone 6'da 1 GB RAM olacak

iphone 6 ne zaman gelir, iphone 6 türkiyeye geliş tarihi, iphone 6 ne zaman çıkacak, iphone 6 fiyatı, iwatch, iphone 6, ipod, apple, TEKNOLOJİ haberleri, TEKNOLOJİ Geçiğimiz haftalarda GeekBar, iPhone 6'nın RAM miktarını gösteren şematik sızdırmıştı. Ama bu şematiğin yanlış

02 Eylül 2014 Salı 19:43
Bu haber kez okundu
iPhone 6'da 1 GB RAM olacak
banner14

iphone 6 ne zaman gelir, iphone 6 türkiyeye geliş tarihi, iphone 6 ne zaman çıkacak, iphone 6 fiyatı, iwatch, iphone 6, ipod, apple, TEKNOLOJİ haberleri, TEKNOLOJİ Geçiğimiz haftalarda GeekBar, iPhone 6'nın RAM miktarını gösteren şematik sızdırmıştı. Ama bu şematiğin yanlış yorumlandığı ve 1 GB'ın NAND bileşenine ait olduğu söylenmişti. Bu yüzden Apple'ın RAM konusundaki planları belirsiz kaldı.

Feld & Volk ve Sonny Dickson kısa süre önce  iPhoneanakartına ait bir dizi görsel paylaştı. Bu görsellerden biri 1 GB'lık LPDDR3 RAM'in olabileceğini gösteriyor. Bunun kaynağı ise A8 üstündeki parça numarası. Bu detayı Macrumors forum üyelerinden commander.data ortaya çıkardı.

Gelelim detaylara. Belirtilene göre A8 üstündeki H9CKNNN. parça numarası Hynix LPDDR3 RAM'i işaret ediyor. Yani RAM LPDDR4 değil. A7'de de numara bu şekilde başlıyor. 3. N'den sonra gelen hane ise 8 1GB (H9CKNNN8), B 2GB (H9CKNNNB) olmak üzere kapasiteyi belirler. Ne yazık ki görüntü tam net olmadığı için işler burada karışmış durumda. Ama bazı forum üyeleri ve Macrumors editörleri A8'deki numaranın B değil daha çok 8 gibi göründüğü düşünüyor.

    Yorumlar

banner11
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner19
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KİM KİMDİR? Tümü
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner12

banner9