23 Ağustos 2017 Çarşamba

Gelir Testi Başvurusu Nasıl Nereye Yapılır?

Çocuklarda burun akıntısı nasıl geçer?

Çocuklarda burun akıntısı nasıl geçer? Çocuklarda burun akın nasıl durdurulur, çocuklarda burun akın nasıl tedavi edilir ve burun akın nasıl geçer şu dönemlerde sıkça rastlanan sorunların başında gelen burun akıntısına doğal çözüm için yapılması gerekenler sagliksit

24 Ekim 2014 Cuma 07:20
Bu haber kez okundu
Çocuklarda burun akıntısı nasıl geçer?
banner14
Çocuklarda burun akıntısı nasıl geçer?

Çocuklarda burun akın nasıl durdurulur, çocuklarda burun akın nasıl tedavi edilir ve burun akın nasıl geçer şu dönemlerde sıkça rastlanan sorunların başında gelen burun akıntısına doğal çözüm için yapılması gerekenler sagliksiteniz.com ’da açıklandı.

Burun akıntısı şikayetlerinin en fazla görüldüğü mevsimdeyiz ve çocuklarda burun akıntısı sorunlarına rastlanması daha yüksek bir ihtimal olduğu için, çocuklarda burun akıntısı nasıl durdurulur sizler için açıkladık. Çocuklarda burun akıntısının tedavisi için annelerin ve babaların dikkat etmesi ve yapması gerekenler uzmanlarımız tarafından açıklandı. Burun akıntısı nasıl geçer buyurun öğrenelim.

Çocuklarda görülen burun akıntısının tedavisi için kesin bir ilaç bulunmamaktadır. Doktorlar genellikle vücuda giren mikroorganizmaların vücuttan atılması antibiyotik ilaç verirler. Ancak bu ilaçlar burun akıntısını şak diye kesmez. Çocukların burun akıntısını durdurmak ve rahat nefes almalarını sağlamak için tavuk suyuna çorba yapın içirin. Tavuk suyunun içinde yer alan enzimler tıkalı burnu açacak ve çocuklar daha rahat nefes alacaktır.

Çocuklarda burun akıntısının geçmesi ve durması için C vitamini içeren yiyecek ve içecekler bakımından zengin beslenmesine dikkat edin. Çocuklarda burun akıntısını kesmek için eczanelerde saline solüsyon alınarak damlatılabilir. Akşamları çocuklarınızı yatırmadan önce ise banyoyu sıcak su buharı ile doldurup bir süre banyoda oturtun. Hem burnun açılmasını hem de gece çocuğun daha rahat uyumasını sağlar.


Bir önceki Üç ebeveynli çocuk mümkün mü? başlıklı konumuzda anne sağlığı, böbrek yetmezliği ve çocuk sağlığı hakkında bilgiler sunulmuştu.

Bakılanlar: çocuklarda burun akıntısı nasıl geçer, www bebeklerde sarılık, çocuğumun burun akıntısı geçmiyor, cocuk burun akıntısı ne iyigelir, çocuklarda burun akıntısı

Etiketler: burun akın nasıl geçer, burun akıntısına çözüm, burun akıntısına doğal çözümler, çocuklarda burun akın nasıl durdurulur, çocuklarda burun akın nasıl tedavi edilir

22 Eylül 2014, 13:09:25; Kategori: Anne ve Çocuk Sağlığı.

banner18

    Yorumlar

banner11
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner19
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KİM KİMDİR? Tümü
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner12

banner9